vaš logo
Kategorije:
- Digitalna štampa
- Grafičke usluge i štamparija
- Grafičke usluge, štamparije
- izdavačka delatnost
- izdavačka kuća
- knjigovezačka dorada
- lake kartonske ambalaže
- ofset štampa
- ofsetna štampa
- osvetljavanje na film
- Plastifikacija
- priprema za štampu
- proizvodnja i štampa
- Štampa
- štampa promo materijala
- štampana ambalaža
- Štampana kesa
- štampani materijal
- štampani papiri i folije
- Štampanje
- štampanje jelovnika
- Štampanje knjiga
- štampanje pozivnica
- štampanje reklamnog i radnog materijala
- štampanje udžbenika
- Štamparija
- štamparija Subotica
- štamparske usluge
- Štamparski materijal
service description:
IZDAVAČKA I GRAFIČKA DELATNOST, USLUGE ŠTAMPE:-ETIKETE
-ČASOPISI
-KATALOZI
-BLOKOVSKA ROBA
-IZDAVANJE KNJIGA
service description:
D.o.o Continental Bečej Export Import bavi se sa servisiranjem i prodajom birotehničke opreme.Kao takva bavi se sa servisiranjem:- Kopir aparata
- Laserskih štampača
- Ink Jet štampača
- Matričnih štampača
- Multifunkcijskih uređaja
- Fax aparata
- Elektronskih pisaćih mašina
- Kalkulatora.
Takođe nudimo celokupan potrošni materijal za gore navedene mašine.
D.o.o.Continental Bečej Export Import isto se bavi punjenjem crno-belih i color laserskih toner kaseta (ketriča) za sve tipove laserskih štampača po vrlo povoljnoj ceni.Kod nas možete kupovati originalne i kompatibilne laserskih toner kaseta. Pored toga punimo i ink jet ketriča za sve tipove štampača.
U slučaju kvara na vašom laserskom, matričnom ili ink-jet štampaču pozovite nas sigurno ćemo imati rešenja za svaki kvar.Kod nas možete naći sve tipove ribona za matrične štampače.
D.o.o. Continental Epxort Import Bečej je servis kopir aparata marke:
- Canon
- Konica Minolta
- Ricoh
- Sharp
Možete naći potrošni materijal, tonere za gore navedene mašine.
Od 2009 godine počeli smo sa novim programima a to su lizing kopir aparata i izdavanje kopir aparata.
Lizing kopir aparata podrazumeva da se izdaje nova mašina na određeni period a posle tog perioda aparat ostaje u vlasništvo kupaca.U međuvremenu tog perioda kupac plaća fiksnu mesečnu ratu, a sve ostalo (održavanje aparata, servis itd) je odgovornost servisa.
Izdavanje kopir aparata podrazumeva da se izdaje mašina na odredjeni period a mašina ostaje u vlasništvu servisa.
Ako planirate da otvorite trgovinsku radnju kod nas možete naći celokupan asortiman fiskalnih kasa marke:
- Ei
- Sharp
- Galeb
- HCP
Nudimo kompletnu opremu za fiskalne kase kao što su termalne rolne, folije za tastaturu, bar kod skeneri.
Vozite bezbedno!Kod nas možete naći GPS navigacione sisteme, kao i Bluetooth Handsfree uređaje.
NAŠU POSLOVNU VIZIJU ČINI PROFESIONALNOST I KVALITET PREMA ŽELJAMA I POTREBAMA KORISNIKA NAŠIH USLUGA.
Radno vreme servisa je:
Radnim danom od 06 do 14, a subotom od 07 do 12 sati.
Ostali podaci:
- E-mail: contibecej@eunet.rs,
Kategorije:
- Autografika
- Digitalna štampa
- digitalna štampa na tekstilu
- dizajn ekskluzivnih pozivnica
- dizajn i izrada pozivnica
- ekskluzivne pozivnice
- flajeri
- grafička delatnost
- grafička priprema
- Grafička priprema i dizajn
- grafička priprema za štampu
- grafičke usluge
- Grafičke usluge, štamparije
- hemijske olovke
- izrada pozivnica
- katalog
- Knjiga
- majice
- nalepnice
- ofset štampa
- olovke
- plakat
- plastificiranje
- Plastifikacija
- plastifikacija papira
- pozivnice
- pozivnice za proslavu
- pozivnice za venčanje
- privesci
- reklame
- Reklamna galanterija
- reklamni materijal
- reklamni materijal, reklamna galanterija
- rokovnik, rokovnici
- sito štampa
- Štampa
- štampa na tekstilu
- štampa velikih formata
- štampanje pozivnica
- Štamparija
- štampe na textilu
- tampon štampa
- unikatne pozivnice
- vizit karte
service description:
Štamparija LIPA bavi se pružanjem grafičkih usluga.Dugogodišnji rad i kvalitetna oprema su garancija kvaliteta koji nudimo.
Korektne cene i preciznost u rokovima su osnovni razlozi izbora ove štamparije u mnogim firmama.
Dugogodišnji rad i iskustvo, neprestano praćenje i nabavka savremenih tehnologija i materijala, kvalitetna štampa i poštovanje rokova su razlog da nam ukažete svoje poverenje.
Opremljeni smo za sito, tampon, ofset, digitalnu štampu i štampu i katovanje na ploter-kateru radne sirine 1,6 m.
Pružamo uslugu izrade grafičkih filmova i hladne plastifikacije.
Radimo na mašinama sledećih proizvodjača: Heidelberg, Mimaki, Xerox, PrePress, Hewlett Packard
- NUDIMO VAM :
- POZIVNICE
- REKLAMNI MATERIJAL
- Upaljači
- Olovke
- Kalendari
- Privesci
- Rokovnici
- Ostalo
- VIZIT KARTE
- FLAJERI
- PLAKATI
- MAJICE
- KESE
- NALEPNICE
- KNJIGE
- KATALOZI
- FASCIKLE
- BLOKOVSKA ROBA
- IZLOZI
- BILBORDI
- AUTO GRAFIKA
- TABLE
- SVETLEĆE REKLAME
- CIRADNA PLATNA
- REKLAMNI MATERIJAL
Radno vreme
radnim danom
08 - 17
subotom 08 - 12
vaš logo
Kategorije:
- čačkalica
- Ekološki reklamni materijal
- Grafičke mašine
- Grafičke usluge i štamparija
- kalendari
- ofset flexo sito štampa
- ofset štampa
- ofsetna štampa
- Poljomehanika
- Poljomehanizacija
- proizvodnja i štampa
- proizvodnja reklamne opreme
- reklamni materijal
- reklamni materijal, reklamna galanterija
- Štampa
- štampani materijal
- Štampanje
- Štamparija
- Stočna hrana
- Stočna hrana, Premiksi
- Ukrasne kese
service description:
Preduzeće "Sprint" bavi se:- proizvodnjom štampanog materija
- nabavkom i distribucijom mašina i oruđa (poljoopreme)
- kao i uvozom i trgovinom robe široke potrošnje.
Pored toga što garantuje vrhunski kvalitet i moderan dizajn proizvoda uspeva da održi i konkurentne cene, da striktno ispoštuje rokove isporuke i na taj način olakša kupovinu klijentima.
Dugogodišnja tradicija u poslovanju, dobra organizacija posla i visoka motivisanost zaposlenih razlozi su visokog rejtinga firme.
Spremni smo da u svakom trenutku odgovorimo na specifične zahteve klijenta u pogledu potrebne mehanizacije i tehnike i da ih realizujemo u najkraćem roku.
Naš kvalitet potvrđuju naši poslovni partneri.
Otvoreni smo za nova saznanja i za permanentno poboljšanje poslovne prakse.
U tom smislu planiramo nove investicije vezane za inoviranje tehnologije.
vaš logo
service description:
MBM-PLAS je štamparija i izdavačka kuća. Osnovana je 1991. godine. U formi partnerstva sa druge dve izdavačko-štamparske firme posluje 4 godine. Od 1995. g. posluje samostalno.Istorija MBM-PLAS-a počela je mnogo ranije, 1976.g. kada je današnji vlasnik započeo volonterski rad u izdavačkoj kući “DOBRA VEST” kao tehnički urednik.
Osnovna delatnost je izdavaštvo, ali štamparija nosi glavni finansijsko materijalni deo. Osnovni proizvodi su knjige, međutim firma nudi i sve vrste grafičkih usluga. Motiv za osnivanje privatnog biznisa je bio u razilaženju pogleda na način poslovanja u izdavačkoj kući u kojoj je vlasnik u to vreme bio zaposlen, ali takođe i želja da svoj talenat upotrebi na efikasniji način.
Firma trenutno zapošljava šest ljudi u stalnom radnom odnosu, četiri honorarna radnika i povremeno učenike na praksi. Od samog početka biznisa, naglasak se stavlja na izgrađivanje odnosa sa svim stejkholderima.
vaš logo
Kategorije:
service description:
Pečati, reklame, graviranje, klišei, štampavaš logo
service description:
Ofset štampa do formata B2ŠTAMPA:
-plakata
-kataloga
-časopisa
-flajera
-fascikli
-brošura
-reklamnog materijala
-kesa
-blokovanje robe i ostalog štampanog materijala
vaš logo
Kategorije:
- Bezbednost i zaštita
- HTZ obuća
- htz oprema
- HTZ oprema
- lična zaštitna oprema
- prodaja htz opreme
- proizvodnja i štampa
- Proizvodnja HTZ opreme
- proizvodnja zastitne odece
- sito štampa na tekstilu
- Štampa
- štampa na tekstilu
- Štampanje
- tekstilna štampa
- tekstilni artikli
- usluga štampe
- uslužno štampanje
- vez
- vez na kačketima
- vez na majice
- Vez na tekstilu
- zaštita
- Zaštita na radu
- Zaštitna odeća
- zaštitna oprema
- zaštitne kape
- zaštitne kecelje
- zaštitne uniforme
service description:
"KARAN TEKSTIL" doo je preduzeće iz Aranđelovca koje se bavi proizvodnjom i prodajom zaštitne opreme NA RADU - HTZ OPREME.Osnovano 2005. godine, vrlo brzo je, zahvaljujući profesionalzmu i odgovornom poslovanju, steklo renomiran ugled kao preduzeće sa kojim je zadovoljstvo poslovati. Shodno tome, formirali smo i sopstveni BRAND tekstilne galanterije - KATEX.
Od 2006. godine prisutni smo na sajmu građevine kao izlagači našeg zaštitnog programa, a kvalitet naše HTZ opreme nam je omogućio uspešnu poslovnu saradnju sa velikim sistemima, kao dobavljača i saradnika.
U sklopu preduzeća postoji i tim koji se bavi:
-PRIPREMOM ZA ŠTAMPU
-ŠTAMPOM REKLAMNOG MATERIJALA do 6 BOJA, UKLJUČUJUĆI
I MOGUĆNOST VEZA,
-kao i proizvodnjom TEKSTILNOG programa.
vaš logo
service description:
Marketing agencijaReklamna agencija
Grafička produkcija i digitalna štampa.
Delatnost: dizajn i grafička produkcija u oblasti ofset štampe i digitalne štampe.
Tri osnovna modela saradnje definisala su se u odnosu sa našim komintentima.
Prvi model se odnosi na one naručioce koji dostavljaju definisanu grafičku pripremu prilagođenu digitalnoj tehnici, u formatima koji se automatski prosleđuju na štampu. Izrada grafičkog proizvoda, koja uključuje štampu i doradu, u potpunosti zadovoljava traženi kvalitet i izvodi su u duhu savršenog majstorskog poduhvata koji će zadovoljiti i najkritičnije poznavaoce posla. Cene štampe su ujednačene sa cenama istih usluga na tržištu i obračunavaju se prema prolazima. Osnovne dorade se ne naplaćuju, dok se one zahtevnije kalkulišu kao minimalni manipulativni troškovi.
Drugi model saradnje uspostavili smo sa onim klijentima koji osim štampe zahtevaju i pripremu za štampu prema sopstvenom dizajnu. Naručilac posla dostavlja tekst i sve originale koje treba reprodukovati uz špigl, odnosno preciznu mapu koja je osnovna smernica za rad. Proces izrade grafičkog proizvoda finalizuje se štampom i doradom kao i u prehodnom slučaju. Cena usluga uvećava se za troškove pripreme za štampu, a ona se obračunava prema cenama koje na tržištu važe za sat rada DTP operatera.
Treći, svakako najčešći, model saradnje odnosi se na klijente koji su ceo proces „od ideje do štampe” prepustili nama. Osluškujući njihove potrebe ogranizovali smo posao tako da oni našu radionicu osećaju kao deo svog sistema poslovanja. Partnerskim odnosom i uzajamnim poverenjem stvorili smo atmosferu u kojoj je uspeh rezultat zajedničkih napora. Svaki posao, pa i onaj najmanji, osmišljavamo rukovodeći se unapred dogovorenim standardima, a prema specifičnim zahtevima u određenom trenutku. U osmišljavanju rešenja rukovodimo se finansijskim sredstvima koje je klijent u mogućnosti da odvoji za određeni projekat. Cene usluga se obračunavaju vodeći računa o stalnoj saradnji, poštujući korektne odnose i međusobno poverenje.
vaš logo
service description:
Men-ing sistem je firma koja se prvenstveno bavi proizvodnjom i stampanjem ambalaze i svih vrsta kutija (plastificirane, sa providnom folijom, metaliksrebrnom folijom itd...)
U okviru delatnosti tu je trgovina na veliko i malo i sve vrste pripreme za stampu i stampa konfekcije i papirne ambalaze.
U sklopu firme je i usluga webdizajna (web programiranje modernih CMS
dinamickih php resenja, i izrada windows aplikacija)
Pored gore navedenih usluga, naša firma se bavi i
WebDizajnom:
1) Izrada statickih i dinamickih web sajtova.
2) Redizajn SEO Optimizacija (budite u prvih 10 na googlu)
3) CMS dinamicki sajtovi sa ADMINOM na srpskom odakle sami menjate sadrzaj
sajta i azurirate kao kada pisete mail poruku.
4) Prijavljivanje na 10.000 pretrazivaca
5) Izrada logoa headera u gifu ili flashu
6) Besplatan domen i hosting unlimited (sve neograniceno)
7) Rad u PHP&Mysq. CSS, Java, Ajax, HTML, Flash
vaš logo
service description:
Total Office Printing solutions zasniva se na nekoliko jednostavnih principa koji garantuju da će svaki toner i kertridž koji kupite završiti u štampaču za koji je poručen i da će odštampati broj strana koji je predvideo proizvođač.TOP SOLUTIONS GARANUJE UŠTEDU
Ovakvo jednostavno rešenje dovodi do drastičnog smanjenja troškova štampe u svakoj firmi. Po našim dosadašnjim iskustvima taj procenat kreće se od 30% pa sve do 50%! Postoje različiti paketi koji su prilagođeni korisnicima TOP Solutions usluga.
NOV PROIZVOD – AUTOMATSKO ARHIVIRANJE ŠTAMPE
Namena rešenja
Sistem upravljanja procesom auto – arhiviranja štampe omogućava menadžmentu uvid u sve odštampane dokumente u kompaniji. Svaki document, bez obzira na aplikaciju u kojoj je nastao i bez obzira na kom je uređaju za štampu odštampan, biće sačuvan u zaštićenom folderu. Arhivirani dokumenti se mogu enkriptovati i na taj način dodatno osigurati od naknadne modifikacije. Postavljanjem „vodenog žiga“ sa sadržajem po izboru, moguće je osigurati dokument od naknadne štampe i zloupotrebe.
Benefiti za klijenta
Sistem upravljanja procesom arhiviranja štampe pomaže kompanijama da:
• stabilizuju svoje poslovanje kroz struktuiranje dokumentacije,
• povežu dokumentaciju sa različitih lokacija na kojima se nalaze poslovne jedinice preduzeća,
• efikasnije i brže donose pravovremene odluke na osnovu validnih podataka,
• smanje troškove i na taj način iskoriste svoje konkurentske prednosti i mogućnosti na tržištu.
service description:
Ostalo štampanje, knjigoveznica.vaš logo
Kategorije:
service description:
Danas firma obavlja sve vrste usluga iz segmenta ofset štampe ali se bavi i drugim uslugama i proizvodima. Proizvodnja papirnih kesa u koloru je danas jedan od najvažnijih delova poslovanja firme. Također, proizvodnja dečijih i društvenih igara zauzima značajno mesto u "Štampi - Knežević"."ŠTAMPA - KNEŽEVIĆ" pruža širok spektar usluga i proizvoda iz oblasti ofset štampe. Firma izrađuje sledeće artikle:
Valid XHTML 1.0 Transitional Design & Development "Master Ned" Graphic and Web Design2009. All rights reserved. Valid CSS!
* Papirne kese sa kolor štampom
* Fascikle
* Blokovi
* Flajeri
* Stone zastavice sa stalkom
* Ofsetno štampani materijal (otpremnice i sl.)
* Memorandumi
* Ofsetno štampani propagandni materijal (katalozi, plakati, itd.)
* Deklaracije
* Koverte
vaš logo
Kategorije:
service description:
Štampanje sredstava direktnog marketinga, propagandnog materijala, publikacija, poslovnih papira.Preduzeće CALIBRIS ima dugogodišnje iskustvo u oblasti grafičke industrije.
Iz proizvodnog programa izdvajamo:
1. Sredstva direktnog marketinga (katalozi svih vrsta, plakati, prospekti, brošure, letke...),
2. Propagandni materijal (kalendari, pozivnice, flajeri, diplome...),
3. Publikacije (knjige, udžbenici, monografije, časopisi...),
4. Poslovni papiri (fascikle, memorandumi, koverte, računi, vizit karte, blokovska roba...),
vaš logo
Kategorije:
service description:
Sapient Graphics danas uspešno posluje sa preko 20 velikih stalnih klijenata i isto toliko manjih preduzeća, sa tiražima od nekoliko stotina hiljada ofsetnih i digitalnih otisaka mesečno.Primenom metode Know How, ostvaruje kontinuiranu komunikaciju i značajne rezultate kako u samom okruženju tako i šire. Sarađuje aktivno sa firmama iz Hrvatske, Crne Gore, Republike Srpske, Makedonije,Rumunije itd
Sapient graphics u svojoj ponudi pokriva usluge ofset i digitalne štampe, štampu po zahtevu (print on demand) kao i usluge grafičke dorade po izuzetno povoljnim uslovima u izvanredno kratkim rokovima. Naše iskustvo u grafičkoj produkciji i stalna težnja ka usavršavanjem, unapređujući proces proizvodnje novim tehnologijama, saradnja sa grafičkim i CTP studijima, kao i aktivna komunikacija sa klijentima tokom celog procesa pripreme i produkcije, garancija je kvaliteta krajnjeg proizvoda.
vaš logo
service description:
Lovačka oprema.Lovački magazin.
LORIST Agencija iz Novog Sada-Petrovaradina osnovana je 2005 godine. Agencija LORIST bavi se informativnom i izdavačkom delatnošću, markentingom i konsaltingom. Za sada izdaje mesečnik, Nacionalni lovački magazin LORIST a u planu su i druga izdanja kao što su knjige i publikacije na temu lova, lovačke kalendare i slična izdanja. Preko časopisa LORIST i Portala sa Prvim Srpskim lovačkim forumom vrši markentiške promocije kroz izdavanje oglasnog prostora a po cenama najpovoljnijim na ovom prostoru. U okviru LORIST Agencije posluje i LORIST ONLINE SHOP koji na najevtiniji i najbrži način snabdeva lovce neophodnom lovačkom opremom
LORIST agencija član je Safari internacinal kluba i Evrpske asocijacije izdavača lovačkih magazina i časopisa..
vaš logo
E-mail: mflinesu@gmail.com
Kategorije:
- brendirane majice
- brendirane olovke
- brendirani upaljač
- brendiranje tekstila
- hemijske olovke
- olovke
- poslovna galanterija
- pozivnice
- Reklamna galanterija
- reklamne majice
- reklamne olovke
- Reklamne torbe
- reklamni upaljači
- rokovnik, rokovnici
- sito štampa
- sito štampa na tekstilu
- Štampa
- štampa na majicama
- štampa na šoljama
- štampa na staklu
- štampa na tekstilu
- štampa promo materijala
- Štampanje
- štampanje reklamnog i radnog materijala
- Štamparija
- štamparija Subotica
- štamparske usluge
- tampon štampa
- tekstilna štampa
- upaljač
- usluga štampe
- uslužno štampanje
service description:
Štamparija "MF-line" bavi se štampanjem i prodajom reklamnog materijala i poslovne galanterije.POSLOVNA GALANTERIJA
TAMPON ŠTAMPA
SITO ŠTAMPA
vaš logo
service description:
Marketing agencijaOsnovne delatnosti preduzeća su: marketing, izdavaštvo i veb dizajn. "Prado" je prvo i jedino preduzeće ovog tipa u Topličkom okrugu.
Dosadašnje poslovanje prepoznatljivo je po savremenom načinu rada i organizacije posla, primeni najnovijih iskustava i znanja, kao i mladom i stručnom timu koji reaguje brzo i efikasno u skladu sa zahtevima tržišta.
Kvalitet u svim domenima poslovanja glavna je karakteristika preduzeća. Stalni napredak i usavršavanje, primena novih ideja, razvoj i unapređenje novih programa značajan su motiv za zaposlene.
I u narednom periodu aktivnosti preduzeća biće usmerene ka unapređenju naših usluga. Originalne ideje i mnogo kreativne energije garantuju ispunjenje Vaših zahteva i potreba.
vaš logo
service description:
Preduzeće BIROGRAFIKA MB osnovano je 2006.god kao trgovačko preduzeće. Svojinskom transformacijom čuvene štamparije Birografika iz Subotice (osnovane 1920.god.),i najavljenim gašenjem određenih sektora proizvodnje koji su bili sinonim kvaliteta štampe na našem području, javila nam se želja i potreba za očuvanjem proizvodnog kapaciteta ovog poznatog brenda, te smo zadržavanjem stručnog kadra i tehnološke opreme uspešno nastavili dugogodišnje, tradicionalno prepoznatljivo kvalitetno poslovanje.Osnovna delatnost nam je proizvodnja štampanog materijala. Pružamo kompletnu uslugu flekso, mehanografske i ofset štampe, a naše prednosti su mogućnost štampanja velikih tiraža i zadovoljenje specifičnih potreba kupaca, a najbolji dokaz tome su naše reference.
Obzirom da je vreme novac i da usluga mora ostavljati utisak, mi stremimo ka doslednosti u kvalitetu i poslovnoj korektnosti te postajemo i ostajemo štamparska kuća od poverenja!
vaš logo
E-mail: joshua@hemo.net
service description:
ŠTAMPARIJASITO ŠTAMPA
IZRADA IDEJNOG REŠENJA I ŠTAMPA POZIVNICA PO ŽELJI
ŠTAMPA POZIVNICA "PO KATALOGU"
IZRADA IDEJNOG REŠENJA I ŠTAMPA VIZITKARTICA






